Sonlogger Panel

Gösterge Paneli > Sonlogger Panel sayfası altında Sonlogger'ın kurulu olduğu sunucunun, sistem kaynaklarınının kullanım bilgisini, Günlük log istatistiklerini, Sonlogger Servislerinin Durumunu ve Lisans bilgilerini anlık olarak takip edebilirsiniz.


Sonlogger Hizmetler Penceresi

Bu pencereden Sonlogger yazılımının çalışması için gerekli olan tüm servislerin durumunu kontrol edebilir, olumsuz bir durumda müdahele edebilirsiniz. Bu servislerden herhangi birinde "Durduruldu" ibaresi ile karşılaşırsanız, Sonlogger kurulu olan sistemin "Hizmetler" penceresinden çalıştırmayı deneyebilirsiniz. Bu şekilde olumlu bir sonuca ulaşamazsanız Sonlogger destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Responsive image

İstatistikler Penceresi

Bu pencereden günlük olarak Sonlogger yazılımına gelen log sayısı, log hacmi gibi istatiskikleri görebilirsiniz. İstatistikler penceresinin sağ üst kısmında bulunan "Tüm cihazlar" seçildiğinde Sonlogger yazılımında kayıtlı tüm cihazlara ait istatistikleri görebilirsiniz. "Seçili Cihaz" seçeneğinde ise sayfanın en sağında bulunan cihaz menüsünde hangi cihaz seçili ise o cihaza ait istatistikleri takip edebilirsiniz.

Responsive image

Lisans Bilgileri Penceresi

Bu pencereden Sonlogger yazılımına ait IP adresini, lisans durumunu ve cihaz modeli gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Responsive image
Sonlogger Hizmetler İstatistikler Lisans Bilgileri