İndirme ve Kullanım Şartları

Sonlogger yazılımını kullanmaya başladığınız anda bu koşuları kabul etmiş sayılırsınız.


İndirme

Sonlogger ilk 30 gün ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. 30 gün sonunda satın alma işlemi yapmanız gerekmektedir. Güncel derlenmiş kurulum dosyasını Sonlogger İndirme sayfasından E-mail adresinize gönderilen link üzerinden indirebilirsiniz.


Kullanım Şartları

Sonlogger Log Analiz ve Raporlama yazılım ve dokümantasyonu herhangi bir doğrudan veya dolaylı garanti ve destek hizmeti taahhüt etmeden, SonicWall cihazları için, aşağıda açıklanan çerçevede süreli kullanım için sunulmaktadır.

  • Sonlogger, SonicWall güvenlik cihazları için ücretli abonelik sistemi şeklinde sunulmaktadır.
  • Dolusoft Yazılım, Sonlogger Log Analiz ve Raporlama yazılımı ve dokümantasyonunu herhangi bir doğrudan veya dolaylı garanti ve destek hizmeti taahhüt etmeden sağlar.
  • Sonlogger Log Analiz ve Raporlama yazılımı, SonicWall cihazlarına sınırlı süreli (subscription modeli) kullanım için sunulmaktadır.
  • Dolusoft Yazılım, hiç bir durumda yazılımın kullanımından hasıl olabilecek zararlardan ve kanuni mükellefiyetlerden sorumlu tutulamaz.
  • Dolusoft Yazılım, lisanslama esnasında belirtilen Sonlogger kullanım süresi sonunda hizmetini sonlandırabilir, kullanım haklarını uzatmamayı tercih edebilir ve fiyatlandırma uygulamalarında değişikliğe gidebilir.
  • Sonlogger, Dolusoft Yazılım Teknolojileri LTD. ŞTİ. firmasının tescilli markasıdır.


Sonlogger İndirme Kullanım Şartları